Przejdź do treści

Dostawa w całej Europie Kup teraz (1 z 3)

0 produktów w koszyku

Menu

Kolekcja zimowa Odkryj produkty

Oferta kończy się 2 listopada 2026.

Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Frosina Bogas, zdjęcie 1 z 12
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Frosina Bogas, zdjęcie 2 z 12
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Frosina Bogas, zdjęcie 3 z 12
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Frosina Bogas, zdjęcie 4 z 12
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Frosina Bogas, zdjęcie 5 z 12
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Frosina Bogas, zdjęcie 6 z 12
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Frosina Bogas, zdjęcie 7 z 12
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Frosina Bogas, zdjęcie 8 z 12
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Frosina Bogas, zdjęcie 9 z 12
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Frosina Bogas, zdjęcie 10 z 12
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Frosina Bogas, zdjęcie 11 z 12
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Frosina Bogas, zdjęcie 12 z 12
Nowość!

Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Frosina Bogas

Brak opinii
Cena: 1 152,00 zł

Kolor: Czerwony

Rozmiar

  • Dostawa standardowa: 22 zł

    Darmowa przy zamówieniach powyżej 853 zł

    Przewidywana dostawa: 3–5 lis

  • 14 dni na zwrot

    Pierwszy zwrot z każdego zamówienia jest bezpłatny, jeśli wybierzesz voucher

Szczegóły produktu

Cechy produktu:

  • Materiał najnowszej generacji odporny na wodę i wiatr
  • Pozwala skórze oddychać
  • Wodoodporność - 10000 mm/H2O
  • Odporność na wilgoć - 3000g/m2/24h
  • Wielowarstwowy
  • Oddychający

Pielęgnacja:

  • Nie suszyć w suszarce bębnowej. Nie nadaje się do suszenia w suszarce bębnowej.
  • Pranie RĘCZNE
  • Profesjonalne czyszczenie chemiczne na sucho
  • Nie wybielać
  • Prasowanie parą może spowodować nieodwracalne uszkodzenia

Modelka ma 172 cm wzrostu, waży 53 kg i ma na sobie rozmiar XS.

*Produkt został zmierzony indywidualnie dla Państwa

  XS S M L XL
Obwód biustu 94 98 102 106 110
Obwód talii 64 68 72 76 80
Obwód bioder 88 92 96 100 104
Długość kurtki 48,5 49,5 50,5 51,5 52,5
Długość spodni 115 116 117 118 119
Długość rękawa 61,5 62,5 63,5 64,5 65,5
Szerokość ramion 38,5 39,5 40,5 41,5 42,5

W zależności od ustawień używanego urządzenia możliwe jest wystąpienie niewielkich różnic w odcieniu między rzeczywistymi kolorami produktu/materiałów a kolorami wyświetlanymi na ekranie urządzenia.

Materiał

Wodoodporny neopren wyściełany

Przewodnik po rozmiarach

Rozmiary i wymiary ciała
RozmiarXSSXS/SMLM/LXLXXL
USA / Kanada242-4686-81012
Wielka Brytania686-8101210-121416
Europa343634-36384038-404244
Australia / Nowa Zelandia686-8101210-121416
Biust (cm)86-8888-9288-9292-9696-10496-104104-108110-114
Talia (cm)62-6466-6862-6870-7274-7670-7678-8282-86
Biodra (cm)88-9090-9490-9494-9898-10298-102102-106108-112

Rozmiary XS-S i M-L odpowiadają kolumnom XS/S i M/L. Produkty w rozmiarze UNI mają jeden uniwersalny rozmiar.

Długości
ProduktStandardoweDługie
Spodnie (cm)100110
Legginsy (cm)9095
Jeansy (cm)8590

Jak się zmierzyć

Biust:
Zmierz pod pachami, wokół najszerszego miejsca biustu, trzymając miarkę poziomo.
Biustonosz:
Zmierz w okolicy biustu.
Talia:
Zmierz wokół naturalnej talii.
Biodra:
Stojąc ze złączonymi stopami, zmierz wokół najszerszego miejsca bioder.
Długość wewnętrzna nogi:
Boso zmierz od wewnętrznej strony uda do podłogi.

Ten przewodnik ma charakter orientacyjny.

Koszyk, 0 produktów

Ładowanie koszyka…

Wybierz rozmiar

Powiadom mnie

Zaloguj się

Twój kraj i język