Przejdź do treści

Dostawa w całej Europie Kup teraz (1 z 3)

0 produktów w koszyku

Menu

Kolekcja zimowa Odkryj produkty

Oferta kończy się 2 listopada 2026.

Czarne damskie botki Inies Bogas, zdjęcie 1 z 6
Czarne damskie botki Inies Bogas, zdjęcie 2 z 6
Czarne damskie botki Inies Bogas, zdjęcie 3 z 6
Czarne damskie botki Inies Bogas, zdjęcie 4 z 6
Czarne damskie botki Inies Bogas, zdjęcie 5 z 6
Czarne damskie botki Inies Bogas, zdjęcie 6 z 6

Czarne damskie botki Inies Bogas

Brak opinii
Cena: 271,00 zł

Kolor: Czarny

Rozmiar

  • Dostawa standardowa: 22 zł

    Darmowa przy zamówieniach powyżej 853 zł

    Przewidywana dostawa: 3–5 lis

  • 14 dni na zwrot

    Pierwszy zwrot z każdego zamówienia jest bezpłatny, jeśli wybierzesz voucher

Szczegóły produktu

Śniegowce to niezbędny element wyposażenia na chwile relaksu po aktywnym dniu na stoku. Te buty zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać komfort, ciepło i styl podczas odpoczynku après-ski.

  • Ciepły i wodoodporny materiał: Buty après-ski są wykonane z materiałów zapewniających ciepło oraz wodoodporność, aby chronić stopy przed wilgocią śniegu i niskimi temperaturami.
  • Antypoślizgowa podeszwa: Dla bezpieczeństwa te buty wyposażono w antypoślizgową podeszwę, zapewniającą optymalną przyczepność na śniegu i lodzie.
  • Miękka wyściółka: Wnętrze butów ma miękką i przyjemną wyściółkę, która zapewnia maksymalny komfort podczas relaksu.
  • Łatwa pielęgnacja: Materiał i konstrukcja tych butów umożliwiają łatwą pielęgnację, dzięki czemu możesz cieszyć się ich komfortem bez większego wysiłku.

Aby dopełnić Twoje après-ski, te buty są idealnymi towarzyszami, zapewniając stopom komfort i styl podczas chwil relaksu po intensywnych aktywnościach na stoku.

*Możliwe jest wystąpienie niewielkich różnic w odcieniu między rzeczywistymi kolorami produktu lub użytych materiałów a kolorami wyświetlanymi na ekranie używanego urządzenia, w zależności od jego ustawień

Materiał

Miękkie futro syntetyczne

Przewodnik po rozmiarach

Rozmiary i wymiary ciała
RozmiarXSSXS/SMLM/LXLXXL
USA / Kanada242-4686-81012
Wielka Brytania686-8101210-121416
Europa343634-36384038-404244
Australia / Nowa Zelandia686-8101210-121416
Biust (cm)86-8888-9288-9292-9696-10496-104104-108110-114
Talia (cm)62-6466-6862-6870-7274-7670-7678-8282-86
Biodra (cm)88-9090-9490-9494-9898-10298-102102-106108-112

Rozmiary XS-S i M-L odpowiadają kolumnom XS/S i M/L. Produkty w rozmiarze UNI mają jeden uniwersalny rozmiar.

Długości
ProduktStandardoweDługie
Spodnie (cm)100110
Legginsy (cm)9095
Jeansy (cm)8590

Jak się zmierzyć

Biust:
Zmierz pod pachami, wokół najszerszego miejsca biustu, trzymając miarkę poziomo.
Biustonosz:
Zmierz w okolicy biustu.
Talia:
Zmierz wokół naturalnej talii.
Biodra:
Stojąc ze złączonymi stopami, zmierz wokół najszerszego miejsca bioder.
Długość wewnętrzna nogi:
Boso zmierz od wewnętrznej strony uda do podłogi.

Ten przewodnik ma charakter orientacyjny.

Koszyk, 0 produktów

Ładowanie koszyka…

Wybierz rozmiar

Powiadom mnie

Zaloguj się

Twój kraj i język