Przejdź do treści

Dostawa w całej Europie Kup teraz (1 z 3)

0 produktów w koszyku

Menu

Kolekcja zimowa Odkryj produkty

Oferta kończy się 2 listopada 2026.

Czarny damski kombinezon narciarski casualowy Jorena Bogas, zdjęcie 1 z 9
Czarny damski kombinezon narciarski casualowy Jorena Bogas, zdjęcie 2 z 9
Czarny damski kombinezon narciarski casualowy Jorena Bogas, zdjęcie 3 z 9
Czarny damski kombinezon narciarski casualowy Jorena Bogas, zdjęcie 4 z 9
Czarny damski kombinezon narciarski casualowy Jorena Bogas, zdjęcie 5 z 9
Czarny damski kombinezon narciarski casualowy Jorena Bogas, zdjęcie 6 z 9
Czarny damski kombinezon narciarski casualowy Jorena Bogas, zdjęcie 7 z 9
Czarny damski kombinezon narciarski casualowy Jorena Bogas, zdjęcie 8 z 9
Czarny damski kombinezon narciarski casualowy Jorena Bogas, zdjęcie 9 z 9
Nowość!

Czarny damski kombinezon narciarski casualowy Jorena Bogas

Brak opinii
Cena: 1 069,00 zł

Kolor: Czarny

Rozmiar

  • Dostawa standardowa: 22 zł

    Darmowa przy zamówieniach powyżej 853 zł

    Przewidywana dostawa: 2–4 lis

  • 14 dni na zwrot

    Pierwszy zwrot z każdego zamówienia jest bezpłatny, jeśli wybierzesz voucher

Szczegóły produktu
Cechy produktu:
  • Materiał najnowszej generacji odporny na wodę i wiatr
  • Umożliwia oddychanie ciała
  • Wodoodporność - 10000 mm/H2O
  • Odporność na wilgoć - 3000g/m2/24h
  • Wiele warstw
  • Oddychający
Pielęgnacja:
  • Nie suszyć w suszarce bębnowej. Nie nadaje się do suszenia w suszarce bębnowej.
  • Proces prania RĘCZNEGO
  • Profesjonalne czyszczenie chemiczne na sucho
  • Nie wybielać
  • Prasowanie parą może spowodować nieodwracalne uszkodzenia

Modelka ma 172 cm wzrostu, waży 53 kg i ma na sobie rozmiar XS.

 *Produkt został zmierzony indywidualnie dla Państwa

  XS S M L XL
Obwód biustu 90 94 98 104 108
Talia 64 68 72 76 80
Długość kurtki 43 44 45 46 47
Długość spodni 106 107 108 109 110
Biodra 88 92 96 100 104

W zależności od ustawień używanego urządzenia mogą wystąpić niewielkie różnice w odcieniu między rzeczywistymi kolorami produktu/materiałów a kolorami wyświetlanymi na ekranie urządzenia.

Materiał

Wodoodporny neopren wyściełany

Przewodnik po rozmiarach

Rozmiary i wymiary ciała
RozmiarXSSXS/SMLM/LXLXXL
USA / Kanada242-4686-81012
Wielka Brytania686-8101210-121416
Europa343634-36384038-404244
Australia / Nowa Zelandia686-8101210-121416
Biust (cm)86-8888-9288-9292-9696-10496-104104-108110-114
Talia (cm)62-6466-6862-6870-7274-7670-7678-8282-86
Biodra (cm)88-9090-9490-9494-9898-10298-102102-106108-112

Rozmiary XS-S i M-L odpowiadają kolumnom XS/S i M/L. Produkty w rozmiarze UNI mają jeden uniwersalny rozmiar.

Długości
ProduktStandardoweDługie
Spodnie (cm)100110
Legginsy (cm)9095
Jeansy (cm)8590

Jak się zmierzyć

Biust:
Zmierz pod pachami, wokół najszerszego miejsca biustu, trzymając miarkę poziomo.
Biustonosz:
Zmierz w okolicy biustu.
Talia:
Zmierz wokół naturalnej talii.
Biodra:
Stojąc ze złączonymi stopami, zmierz wokół najszerszego miejsca bioder.
Długość wewnętrzna nogi:
Boso zmierz od wewnętrznej strony uda do podłogi.

Ten przewodnik ma charakter orientacyjny.

Koszyk, 0 produktów

Ładowanie koszyka…

Wybierz rozmiar

Powiadom mnie

Zaloguj się

Twój kraj i język