Przejdź do treści

Dostawa w całej Europie Kup teraz (1 z 3)

0 produktów w koszyku

Menu

Kolekcja zimowa Odkryj produkty

Oferta kończy się 2 listopada 2026.

Damskie spodnie casualowe szare Desya Bogas, zdjęcie 1 z 12
Damskie spodnie casualowe szare Desya Bogas, zdjęcie 2 z 12
Damskie spodnie casualowe szare Desya Bogas, zdjęcie 3 z 12
Damskie spodnie casualowe szare Desya Bogas, zdjęcie 4 z 12
Damskie spodnie casualowe szare Desya Bogas, zdjęcie 5 z 12
Damskie spodnie casualowe szare Desya Bogas, zdjęcie 6 z 12
Damskie spodnie casualowe szare Desya Bogas, zdjęcie 7 z 12
Damskie spodnie casualowe szare Desya Bogas, zdjęcie 8 z 12
Damskie spodnie casualowe szare Desya Bogas, zdjęcie 9 z 12
Damskie spodnie casualowe szare Desya Bogas, zdjęcie 10 z 12
Damskie spodnie casualowe szare Desya Bogas, zdjęcie 11 z 12
Damskie spodnie casualowe szare Desya Bogas, zdjęcie 12 z 12

Damskie spodnie casualowe szare Desya Bogas

Brak opinii
Cena: 135,00 zł

Kolor: Gri

Rozmiar

  • Dostawa standardowa: 22 zł

    Darmowa przy zamówieniach powyżej 853 zł

    Przewidywana dostawa: 3–5 lis

  • 14 dni na zwrot

    Pierwszy zwrot z każdego zamówienia jest bezpłatny, jeśli wybierzesz voucher

Szczegóły produktu

Odkryj najwyższy komfort i wszechstronność tych bezszwowych legginsów, zaprojektowanych tak, aby sprostać Twoim wymaganiom zarówno na siłowni, jak i na stokach narciarskich.

  • Bezszwowa elastyczność: Legginsy zostały wykonane w technologii seamless, bez szwów, zapewniając doskonałą elastyczność i idealne dopasowanie do ciała. Ta cecha gwarantuje pełną swobodę ruchów, niezbędną podczas intensywnych ćwiczeń na siłowni lub zjazdów na stoku.
  • Legginsy są idealne zarówno do treningów na siłowni, dzięki swojej elastyczności i swobodzie ruchów, jak i do noszenia pod kombinezonem narciarskim. Ich wygodny materiał dopasowuje się do różnych aktywności, zapewniając komfort i wsparcie w każdej sytuacji.
  • Oddychający materiał zapewniający długotrwały komfort: Materiał, z którego wykonano legginsy, jest oddychający, co pomaga zachować komfort nawet podczas intensywnych treningów lub aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.
  • Bezszwowy design: Dzięki brakowi szwów design tych legginsów eliminuje potencjalny dyskomfort powodowany przez drażniące szwy, zapewniając przyjemne odczucia na skórze. Ta technologia seamless zapewnia wyższy poziom komfortu, dzięki czemu legginsy doskonale nadają się do długotrwałego noszenia.
  • Legginsy wykonano z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia ich dużą trwałość. Dzięki temu są niezawodnym partnerem podczas aktywności fizycznej, oferując długotrwałą wydajność.

*Modelka ma 172 cm wzrostu, waży 53 kg i nosi rozmiar XS-S

*W zależności od ustawień urządzenia mogą wystąpić niewielkie różnice w odcieniu między rzeczywistymi kolorami produktu/materiałów a kolorami wyświetlanymi na ekranie używanego urządzenia

Przewodnik po rozmiarach

Rozmiary i wymiary ciała
RozmiarXSSXS/SMLM/LXLXXL
USA / Kanada242-4686-81012
Wielka Brytania686-8101210-121416
Europa343634-36384038-404244
Australia / Nowa Zelandia686-8101210-121416
Biust (cm)86-8888-9288-9292-9696-10496-104104-108110-114
Talia (cm)62-6466-6862-6870-7274-7670-7678-8282-86
Biodra (cm)88-9090-9490-9494-9898-10298-102102-106108-112

Rozmiary XS-S i M-L odpowiadają kolumnom XS/S i M/L. Produkty w rozmiarze UNI mają jeden uniwersalny rozmiar.

Długości
ProduktStandardoweDługie
Spodnie (cm)100110
Legginsy (cm)9095
Jeansy (cm)8590

Jak się zmierzyć

Biust:
Zmierz pod pachami, wokół najszerszego miejsca biustu, trzymając miarkę poziomo.
Biustonosz:
Zmierz w okolicy biustu.
Talia:
Zmierz wokół naturalnej talii.
Biodra:
Stojąc ze złączonymi stopami, zmierz wokół najszerszego miejsca bioder.
Długość wewnętrzna nogi:
Boso zmierz od wewnętrznej strony uda do podłogi.

Ten przewodnik ma charakter orientacyjny.

Koszyk, 0 produktów

Ładowanie koszyka…

Wybierz rozmiar

Powiadom mnie

Zaloguj się

Twój kraj i język