Przejdź do treści

Dostawa w całej Europie Kup teraz (1 z 3)

0 produktów w koszyku

Menu

Kolekcja zimowa Odkryj produkty

Oferta kończy się 2 listopada 2026.

[Resigilat] Kremowa krótka sukienka damska Tuberose Bogas, zdjęcie 1 z 7
[Resigilat] Kremowa krótka sukienka damska Tuberose Bogas, zdjęcie 2 z 7
[Resigilat] Kremowa krótka sukienka damska Tuberose Bogas, zdjęcie 3 z 7
[Resigilat] Kremowa krótka sukienka damska Tuberose Bogas, zdjęcie 4 z 7
[Resigilat] Kremowa krótka sukienka damska Tuberose Bogas, zdjęcie 5 z 7
[Resigilat] Kremowa krótka sukienka damska Tuberose Bogas, zdjęcie 6 z 7
[Resigilat] Kremowa krótka sukienka damska Tuberose Bogas, zdjęcie 7 z 7
74% zniżki

[Resigilat] Kremowa krótka sukienka damska Tuberose Bogas

Brak opinii
Cena regularna: 214,00 złCena promocyjna: 55,00 zł

Rabaty zimowe! Ceny już obniżone

Kolor: Krem

Rozmiar

  • Dostawa standardowa: 22 zł

    Darmowa przy zamówieniach powyżej 853 zł

    Przewidywana dostawa: 2–4 lis

  • 14 dni na zwrot

    Pierwszy zwrot z każdego zamówienia jest bezpłatny, jeśli wybierzesz voucher

Szczegóły produktu

 

  • ⚠️ PRODUKT MIT MANGEL – BITTE VOR DEM KAUF LESEN:
    Dieses Produkt kann folgende Mängel aufweisen: gezogene Fäden, Kratzer, fehlendes Zubehör, kleine Flecken usw.

    Der Kunde wird vor dem Kauf ausdrücklich über diese Mängel informiert und erklärt sich damit einverstanden, das Produkt in Kenntnis dieser Mängel zu kaufen.
    Daher gilt:
    • ✅ Das Produkt kann nicht zurückgegeben werden und unterliegt hinsichtlich der oben genannten Mängel nicht der Garantie.
    • ✅ Das 14-tägige Widerrufsrecht gilt nicht für die mitgeteilten und akzeptierten Mängel.
  • Damenkleid
  • Asymmetrischer Schnitt
  • Unterkleid-Stil
  • Dünne Träger
  • V-Ausschnitt
  • Gerade geschnittener Rücken
  • Zarte Volants
  • Breite Spitzenborte
  • Material: Spitze

*Das Model ist 175 cm groß, wiegt 55 kg und trägt Größe XS-S

Je nach den Einstellungen Ihres Geräts kann es zu geringfügigen Farbabweichungen zwischen den tatsächlichen Farben des Produkts bzw. der verwendeten Materialien und den auf dem Bildschirm Ihres Geräts angezeigten Farben kommen.

Materiał

Koronka

Przewodnik po rozmiarach

Rozmiary i wymiary ciała
RozmiarXSSXS/SMLM/LXLXXL
USA / Kanada242-4686-81012
Wielka Brytania686-8101210-121416
Europa343634-36384038-404244
Australia / Nowa Zelandia686-8101210-121416
Biust (cm)86-8888-9288-9292-9696-10496-104104-108110-114
Talia (cm)62-6466-6862-6870-7274-7670-7678-8282-86
Biodra (cm)88-9090-9490-9494-9898-10298-102102-106108-112

Rozmiary XS-S i M-L odpowiadają kolumnom XS/S i M/L. Produkty w rozmiarze UNI mają jeden uniwersalny rozmiar.

Długości
ProduktStandardoweDługie
Spodnie (cm)100110
Legginsy (cm)9095
Jeansy (cm)8590

Jak się zmierzyć

Biust:
Zmierz pod pachami, wokół najszerszego miejsca biustu, trzymając miarkę poziomo.
Biustonosz:
Zmierz w okolicy biustu.
Talia:
Zmierz wokół naturalnej talii.
Biodra:
Stojąc ze złączonymi stopami, zmierz wokół najszerszego miejsca bioder.
Długość wewnętrzna nogi:
Boso zmierz od wewnętrznej strony uda do podłogi.

Ten przewodnik ma charakter orientacyjny.

Koszyk, 0 produktów

Ładowanie koszyka…

Wybierz rozmiar

Powiadom mnie

Zaloguj się

Twój kraj i język