Przejdź do treści

Dostawa w całej Europie Kup teraz (1 z 3)

0 produktów w koszyku

Menu

Kolekcja zimowa Odkryj produkty

Oferta kończy się 2 listopada 2026.

[Resigilat] Beżowa krótka sukienka damska Delimia Bogas, zdjęcie 1 z 5
[Resigilat] Beżowa krótka sukienka damska Delimia Bogas, zdjęcie 2 z 5
[Resigilat] Beżowa krótka sukienka damska Delimia Bogas, zdjęcie 3 z 5
[Resigilat] Beżowa krótka sukienka damska Delimia Bogas, zdjęcie 4 z 5
[Resigilat] Beżowa krótka sukienka damska Delimia Bogas, zdjęcie 5 z 5
83% zniżki

[Resigilat] Beżowa krótka sukienka damska Delimia Bogas

Brak opinii
Cena regularna: 453,00 złCena promocyjna: 79,00 zł

Rabaty zimowe! Ceny już obniżone

Kolor: Beż

Rozmiar

  • Dostawa standardowa: 22 zł

    Darmowa przy zamówieniach powyżej 853 zł

    Przewidywana dostawa: 3–5 lis

  • 14 dni na zwrot

    Pierwszy zwrot z każdego zamówienia jest bezpłatny, jeśli wybierzesz voucher

Szczegóły produktu
  • ⚠️ PRODUKT Z WADĄ – PRZECZYTAJ PRZED ZAKUPEM:
    Produkt może posiadać następujące wady: zaciągnięta nitka, zadrapanie, brak akcesoriów, drobne plamy... itp.

    Klient jest wyraźnie informowany o tych wadach przed zakupem i wyraża zgodę na zakup produktu ze świadomością jego stanu.
    W związku z tym:
    • ✅ Produkt nie podlega zwrotowi ani gwarancji w zakresie wyżej wymienionych wad.
    • ✅ Prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni nie ma zastosowania w odniesieniu do zgłoszonych i zaakceptowanych wad.

 

  • Sukienka damska
  • Asymetryczny fason
  • Na jedno ramię
  • Plisowania wachlarzowe
  • Lejący krój
  • Boczne wycięcie w talii
  • Zapięcie na boczny zamek
  • Materiał: plisowana satyna

*Modelka ma 175 cm wzrostu, waży 55 kg i ma na sobie rozmiar XS-S

W zależności od ustawień ekranu używanego urządzenia mogą wystąpić niewielkie różnice w odcieniu między rzeczywistymi kolorami produktu/materiałów a kolorami wyświetlanymi na ekranie.

Materiał

Brązowy plisowany

Przewodnik po rozmiarach

Rozmiary i wymiary ciała
RozmiarXSSXS/SMLM/LXLXXL
USA / Kanada242-4686-81012
Wielka Brytania686-8101210-121416
Europa343634-36384038-404244
Australia / Nowa Zelandia686-8101210-121416
Biust (cm)86-8888-9288-9292-9696-10496-104104-108110-114
Talia (cm)62-6466-6862-6870-7274-7670-7678-8282-86
Biodra (cm)88-9090-9490-9494-9898-10298-102102-106108-112

Rozmiary XS-S i M-L odpowiadają kolumnom XS/S i M/L. Produkty w rozmiarze UNI mają jeden uniwersalny rozmiar.

Długości
ProduktStandardoweDługie
Spodnie (cm)100110
Legginsy (cm)9095
Jeansy (cm)8590

Jak się zmierzyć

Biust:
Zmierz pod pachami, wokół najszerszego miejsca biustu, trzymając miarkę poziomo.
Biustonosz:
Zmierz w okolicy biustu.
Talia:
Zmierz wokół naturalnej talii.
Biodra:
Stojąc ze złączonymi stopami, zmierz wokół najszerszego miejsca bioder.
Długość wewnętrzna nogi:
Boso zmierz od wewnętrznej strony uda do podłogi.

Ten przewodnik ma charakter orientacyjny.

Koszyk, 0 produktów

Ładowanie koszyka…

Wybierz rozmiar

Powiadom mnie

Zaloguj się

Twój kraj i język