Przejdź do treści

Dostawa w całej Europie Kup teraz (1 z 3)

0 produktów w koszyku

Menu

Kolekcja zimowa Odkryj produkty

Oferta kończy się 2 listopada 2026.

Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Oliviene Bogas, zdjęcie 1 z 14
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Oliviene Bogas, zdjęcie 2 z 14
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Oliviene Bogas, zdjęcie 3 z 14
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Oliviene Bogas, zdjęcie 4 z 14
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Oliviene Bogas, zdjęcie 5 z 14
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Oliviene Bogas, zdjęcie 6 z 14
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Oliviene Bogas, zdjęcie 7 z 14
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Oliviene Bogas, zdjęcie 8 z 14
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Oliviene Bogas, zdjęcie 9 z 14
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Oliviene Bogas, zdjęcie 10 z 14
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Oliviene Bogas, zdjęcie 11 z 14
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Oliviene Bogas, zdjęcie 12 z 14
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Oliviene Bogas, zdjęcie 13 z 14
Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Oliviene Bogas, zdjęcie 14 z 14
Nowość!

Czerwony damski kombinezon narciarski casualowy Oliviene Bogas

Brak opinii
Cena: 1 029,00 zł

Kolor: Czerwony

Rozmiar

  • Dostawa standardowa: 22 zł

    Darmowa przy zamówieniach powyżej 853 zł

    Przewidywana dostawa: 3–5 lis

  • 14 dni na zwrot

    Pierwszy zwrot z każdego zamówienia jest bezpłatny, jeśli wybierzesz voucher

Szczegóły produktu
Cechy produktu:
  • Materiał najnowszej generacji odporny na wodę i wiatr
  • Pozwala skórze oddychać
  • Wodoodporność - 10000 mm/H2O
  • Odporność na wilgoć - 3000g/m2/24h
  • Wiele warstw
  • Oddychający
Pielęgnacja:
  • Nie suszyć w suszarce bębnowej. Nie nadaje się do suszenia poprzez obracanie w suszarce bębnowej.
  • Proces prania RĘCZNEGO
  • Profesjonalne czyszczenie chemiczne na sucho
  • Nie wybielać
  • Prasowanie parą może spowodować nieodwracalne uszkodzenia

Modelka ma 172 cm wzrostu, waży 53 kg i nosi rozmiar XS.

*Produkt został zmierzony indywidualnie dla Państwa

  XS S M L XL
Biust 94 98 102 106 110
Talia 66 70 74 78 82
Biodra 88 92 96 100 104
Długość kurtki 47,5 48,5 49,5 50,5 51,5
Długość spodni 110 111 112 113 114
Długość rękawa 61,5 62,5 63,5 64,5 65,5
Ramiona 39 40 41 42 43

W zależności od ustawień używanego urządzenia mogą wystąpić niewielkie różnice w odcieniu między rzeczywistymi kolorami produktu/użytych materiałów a kolorami wyświetlanymi na ekranie urządzenia.

Materiał

Wodoodporny neopren wyściełany

Przewodnik po rozmiarach

Rozmiary i wymiary ciała
RozmiarXSSXS/SMLM/LXLXXL
USA / Kanada242-4686-81012
Wielka Brytania686-8101210-121416
Europa343634-36384038-404244
Australia / Nowa Zelandia686-8101210-121416
Biust (cm)86-8888-9288-9292-9696-10496-104104-108110-114
Talia (cm)62-6466-6862-6870-7274-7670-7678-8282-86
Biodra (cm)88-9090-9490-9494-9898-10298-102102-106108-112

Rozmiary XS-S i M-L odpowiadają kolumnom XS/S i M/L. Produkty w rozmiarze UNI mają jeden uniwersalny rozmiar.

Długości
ProduktStandardoweDługie
Spodnie (cm)100110
Legginsy (cm)9095
Jeansy (cm)8590

Jak się zmierzyć

Biust:
Zmierz pod pachami, wokół najszerszego miejsca biustu, trzymając miarkę poziomo.
Biustonosz:
Zmierz w okolicy biustu.
Talia:
Zmierz wokół naturalnej talii.
Biodra:
Stojąc ze złączonymi stopami, zmierz wokół najszerszego miejsca bioder.
Długość wewnętrzna nogi:
Boso zmierz od wewnętrznej strony uda do podłogi.

Ten przewodnik ma charakter orientacyjny.

Koszyk, 0 produktów

Ładowanie koszyka…

Wybierz rozmiar

Powiadom mnie

Zaloguj się

Twój kraj i język