Przejdź do treści

Dostawa w całej Europie Kup teraz (1 z 3)

0 produktów w koszyku

Menu

Kolekcja zimowa Odkryj produkty

Oferta kończy się 2 listopada 2026.

[Resigilat] Długa czerwona sukienka damska Ingryd Bogas, zdjęcie 1 z 6
[Resigilat] Długa czerwona sukienka damska Ingryd Bogas, zdjęcie 2 z 6
[Resigilat] Długa czerwona sukienka damska Ingryd Bogas, zdjęcie 3 z 6
[Resigilat] Długa czerwona sukienka damska Ingryd Bogas, zdjęcie 4 z 6
[Resigilat] Długa czerwona sukienka damska Ingryd Bogas, zdjęcie 5 z 6
[Resigilat] Długa czerwona sukienka damska Ingryd Bogas, zdjęcie 6 z 6
52% zniżki

[Resigilat] Długa czerwona sukienka damska Ingryd Bogas

Brak opinii
Cena regularna: 966,00 złCena promocyjna: 461,00 zł

Rabaty zimowe! Ceny już obniżone

Kolor: Rosu

Rozmiar

  • Dostawa standardowa: 22 zł

    Darmowa przy zamówieniach powyżej 853 zł

    Przewidywana dostawa: 3–5 lis

  • 14 dni na zwrot

    Pierwszy zwrot z każdego zamówienia jest bezpłatny, jeśli wybierzesz voucher

Szczegóły produktu

⚠️ PRODUKT Z WADĄ – PROSIMY PRZECZYTAĆ PRZED ZAKUPEM:
Produkt może mieć następujące wady: zaciągnięta nitka, zadrapanie, brak akcesoriów, drobne plamy itp.


Klient jest wyraźnie informowany o tych wadach przed zakupem i wyraża zgodę na zakup produktu ze świadomością ich istnienia.
W związku z tym:
* ✅ Produkt nie może zostać zwrócony i nie jest objęty gwarancją w zakresie wyżej wymienionych wad.
* ✅ Prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni nie ma zastosowania w odniesieniu do wad, o których poinformowano klienta i które zaakceptował.

  • Elegancka sukienka
  • Okrągły dekolt
  • Ramiączka
  • Gorset ze sznurkiem 3D
  • Wycięcia w talii
  • Prosty krój
  • Rozcięcie na nodze
  • Długość - długa
  • Tren
  • Zapięcie na suwak - z tyłu
  • Materiał - tkanina
  • Dostępna również w kolorach: khaki, fuksja

*Modelka ma 174 cm wzrostu, waży 53 kg i ma na sobie rozmiar XS-S

*Produkt został indywidualnie zmierzony dla Państwa

*Wymiary produktu można sprawdzić w "Individual Size Guide"

*Individual Size Guide*

ROZMIAR PRODUKTU BIUST TALIA BIODRA
XS-S 84-88 66-70 92-96
M 92 74 100
L 96 78 104
XL 100 82 108

*Mogą wystąpić niewielkie różnice w odcieniu między rzeczywistymi kolorami produktu/materiałów a kolorami wyświetlanymi na ekranie używanego przez Państwa urządzenia, zależnie od jego ustawień

Materiał

Tekstylia

Przewodnik po rozmiarach

Rozmiary i wymiary ciała
RozmiarXSSXS/SMLM/LXLXXL
USA / Kanada242-4686-81012
Wielka Brytania686-8101210-121416
Europa343634-36384038-404244
Australia / Nowa Zelandia686-8101210-121416
Biust (cm)86-8888-9288-9292-9696-10496-104104-108110-114
Talia (cm)62-6466-6862-6870-7274-7670-7678-8282-86
Biodra (cm)88-9090-9490-9494-9898-10298-102102-106108-112

Rozmiary XS-S i M-L odpowiadają kolumnom XS/S i M/L. Produkty w rozmiarze UNI mają jeden uniwersalny rozmiar.

Długości
ProduktStandardoweDługie
Spodnie (cm)100110
Legginsy (cm)9095
Jeansy (cm)8590

Jak się zmierzyć

Biust:
Zmierz pod pachami, wokół najszerszego miejsca biustu, trzymając miarkę poziomo.
Biustonosz:
Zmierz w okolicy biustu.
Talia:
Zmierz wokół naturalnej talii.
Biodra:
Stojąc ze złączonymi stopami, zmierz wokół najszerszego miejsca bioder.
Długość wewnętrzna nogi:
Boso zmierz od wewnętrznej strony uda do podłogi.

Ten przewodnik ma charakter orientacyjny.

Koszyk, 0 produktów

Ładowanie koszyka…

Wybierz rozmiar

Powiadom mnie

Zaloguj się

Twój kraj i język