Przejdź do treści

Dostawa w całej Europie Kup teraz (1 z 3)

0 produktów w koszyku

Menu

Kolekcja zimowa Odkryj produkty

Oferta kończy się 2 listopada 2026.

[Resigilat] Średniej długości biała sukienka damska Yuriko Bogas, zdjęcie 1 z 5
[Resigilat] Średniej długości biała sukienka damska Yuriko Bogas, zdjęcie 2 z 5
[Resigilat] Średniej długości biała sukienka damska Yuriko Bogas, zdjęcie 3 z 5
[Resigilat] Średniej długości biała sukienka damska Yuriko Bogas, zdjęcie 4 z 5
[Resigilat] Średniej długości biała sukienka damska Yuriko Bogas, zdjęcie 5 z 5
61% zniżki

[Resigilat] Średniej długości biała sukienka damska Yuriko Bogas

Brak opinii
Cena regularna: 882,00 złCena promocyjna: 346,00 zł

Rabaty zimowe! Ceny już obniżone

Kolor: Alb

Rozmiar

  • Dostawa standardowa: 22 zł

    Darmowa przy zamówieniach powyżej 853 zł

    Przewidywana dostawa: 3–5 lis

  • 14 dni na zwrot

    Pierwszy zwrot z każdego zamówienia jest bezpłatny, jeśli wybierzesz voucher

Szczegóły produktu

⚠️ PRODUKT Z WADĄ – PROSIMY PRZECZYTAĆ PRZED ZAKUPEM:
Ten produkt może mieć następujące wady: zaciągnięta nitka, zarysowanie, brak akcesoriów, drobne plamy itp.


Klient zostaje wyraźnie poinformowany o tych wadach przed zakupem i wyraża zgodę na zakup produktu ze świadomością jego stanu.
W związku z tym:
* ✅ Produkt nie może zostać zwrócony i nie jest objęty gwarancją w zakresie wyżej wymienionych wad.
* ✅ Prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni nie ma zastosowania w odniesieniu do zgłoszonych i zaakceptowanych wad.

 

Ta elegancka sukienka wizytowa jest wykonana z tiulu z nitką lureksową. Gorset wykonano z tkaniny i tiulu, z dekoltem w kształcie serca oraz ramiączkami ze srebrnego sznurka. Podkreślona talia i krój rozkloszowany nadają sukience elegancki wygląd, a wewnętrzna podszewka zapewnia komfort. Z tyłu znajduje się zapięcie na zamek.

  • Elegancka sukienka
  • Dekolt w kształcie serca
  • Odkryte ramiona
  • Krój rozkloszowany
  • Podszyta od wewnątrz
  • Zapięcie na zamek z tyłu
  • Materiał: Cyraneczka i tkanina

*Modelka ma 172 cm wzrostu, waży 53 kg i ma na sobie rozmiar XS. W zależności od ustawień ekranu używanego urządzenia mogą wystąpić niewielkie różnice w odcieniu między rzeczywistymi kolorami produktu/materiałów a kolorami wyświetlanymi na ekranie.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ ZMIERZONY INDYWIDUALNIE DLA CIEBIE.

ROZMIAR PRODUKTU BIUST TALIA BIODRA DŁUGOŚĆ
XS(34) 88 64 ROZKLOSZOWANY 105
S(36) 92 68 ROZKLOSZOWANY 105
M(38) 96 72 ROZKLOSZOWANY 105
L(40) 100 76 ROZKLOSZOWANY 105

Przewodnik po rozmiarach

Rozmiary i wymiary ciała
RozmiarXSSXS/SMLM/LXLXXL
USA / Kanada242-4686-81012
Wielka Brytania686-8101210-121416
Europa343634-36384038-404244
Australia / Nowa Zelandia686-8101210-121416
Biust (cm)86-8888-9288-9292-9696-10496-104104-108110-114
Talia (cm)62-6466-6862-6870-7274-7670-7678-8282-86
Biodra (cm)88-9090-9490-9494-9898-10298-102102-106108-112

Rozmiary XS-S i M-L odpowiadają kolumnom XS/S i M/L. Produkty w rozmiarze UNI mają jeden uniwersalny rozmiar.

Długości
ProduktStandardoweDługie
Spodnie (cm)100110
Legginsy (cm)9095
Jeansy (cm)8590

Jak się zmierzyć

Biust:
Zmierz pod pachami, wokół najszerszego miejsca biustu, trzymając miarkę poziomo.
Biustonosz:
Zmierz w okolicy biustu.
Talia:
Zmierz wokół naturalnej talii.
Biodra:
Stojąc ze złączonymi stopami, zmierz wokół najszerszego miejsca bioder.
Długość wewnętrzna nogi:
Boso zmierz od wewnętrznej strony uda do podłogi.

Ten przewodnik ma charakter orientacyjny.

Koszyk, 0 produktów

Ładowanie koszyka…

Wybierz rozmiar

Powiadom mnie

Zaloguj się

Twój kraj i język