Przejdź do treści

Dostawa w całej Europie Kup teraz (1 z 3)

0 produktów w koszyku

Menu

Kolekcja zimowa Odkryj produkty

Oferta kończy się 2 listopada 2026.

[Resigilat] Biały kombinezon narciarski dziecięcy Abenia Bogas, zdjęcie 1 z 17
[Resigilat] Biały kombinezon narciarski dziecięcy Abenia Bogas, zdjęcie 2 z 17
[Resigilat] Biały kombinezon narciarski dziecięcy Abenia Bogas, zdjęcie 3 z 17
[Resigilat] Biały kombinezon narciarski dziecięcy Abenia Bogas, zdjęcie 4 z 17
[Resigilat] Biały kombinezon narciarski dziecięcy Abenia Bogas, zdjęcie 5 z 17
[Resigilat] Biały kombinezon narciarski dziecięcy Abenia Bogas, zdjęcie 6 z 17
[Resigilat] Biały kombinezon narciarski dziecięcy Abenia Bogas, zdjęcie 7 z 17
[Resigilat] Biały kombinezon narciarski dziecięcy Abenia Bogas, zdjęcie 8 z 17
[Resigilat] Biały kombinezon narciarski dziecięcy Abenia Bogas, zdjęcie 9 z 17
[Resigilat] Biały kombinezon narciarski dziecięcy Abenia Bogas, zdjęcie 10 z 17
[Resigilat] Biały kombinezon narciarski dziecięcy Abenia Bogas, zdjęcie 11 z 17
[Resigilat] Biały kombinezon narciarski dziecięcy Abenia Bogas, zdjęcie 12 z 17
[Resigilat] Biały kombinezon narciarski dziecięcy Abenia Bogas, zdjęcie 13 z 17
[Resigilat] Biały kombinezon narciarski dziecięcy Abenia Bogas, zdjęcie 14 z 17
[Resigilat] Biały kombinezon narciarski dziecięcy Abenia Bogas, zdjęcie 15 z 17
[Resigilat] Biały kombinezon narciarski dziecięcy Abenia Bogas, zdjęcie 16 z 17
[Resigilat] Biały kombinezon narciarski dziecięcy Abenia Bogas, zdjęcie 17 z 17
68% zniżki

[Resigilat] Biały kombinezon narciarski dziecięcy Abenia Bogas

Brak opinii
Cena regularna: 588,00 złCena promocyjna: 186,00 zł

Rabaty zimowe! Ceny już obniżone

Kolor: Alb

Rozmiar

  • Dostawa standardowa: 22 zł

    Darmowa przy zamówieniach powyżej 853 zł

    Przewidywana dostawa: 3–5 lis

  • 14 dni na zwrot

    Pierwszy zwrot z każdego zamówienia jest bezpłatny, jeśli wybierzesz voucher

Szczegóły produktu

 

⚠️ PRODUKT Z WADĄ – PROSIMY PRZECZYTAĆ PRZED ZAKUPEM:
Produkt może posiadać następujące wady: zaciągnięta nitka, zarysowanie, brak akcesoriów, drobne plamy...itp.

Klient jest wyraźnie poinformowany o tych wadach przed zakupem i wyraża zgodę na zakup produktu ze świadomością jego stanu.
W związku z tym:
• ✅ Produkt nie podlega zwrotowi ani gwarancji w zakresie wyżej wymienionych wad.
• ✅ Prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni nie ma zastosowania w odniesieniu do wad, o których poinformowano klienta i które zaakceptował.

 


Wodoodporna tkanina odporna na niskie temperatury: Ten kombinezon narciarski jest wykonany z wodoodpornej tkaniny, zapewniającej odporność na wodę i utrzymującej suchość w warunkach śniegowych. Jest również odporny na niskie temperatury, skutecznie chroniąc przed zimnem do -20 stopni Celsjusza.

Elegancki design: Idealne połączenie estetyki i funkcjonalności. Starannie przemyślane detale i wysokiej jakości wykończenia sprawią, że jazda na stoku będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Regulowany kombinezon: Kombinezon w tym zestawie narciarskim jest wyposażony w regulowane szelki, co pozwala dopasować jego długość do własnych preferencji.

Kurtka ze specjalną kieszenią: Krótka kurtka z tego zestawu doskonale uzupełnia kombinezon. Dzięki specjalnej kieszeni na skipass nie musisz martwić się o dostęp do niego podczas zjazdów na stoku. Krój oversize dodaje nowoczesnego i swobodnego charakteru, zapewniając maksymalną swobodę ruchów.

Cechy:

  • Wodoodporna tkanina
  • Odporność na niskie temperatury do -20 stopni Celsjusza
  • Elegancki design
  • Kombinezon z regulowanymi szelkami
  • Kurtka ze specjalną kieszenią na skipass
  • Krój oversize zapewniający maksymalną swobodę ruchów

Dostępne rozmiary:

ROZMIAR PRODUKTU KLATKA PIERSIOWA TALIA BIODRA DŁUGOŚĆ
6 LAT SPODNIE: 59 KURTKA: 98 78 78
7 LAT SPODNIE: 61.5 KURTKA: 100.5 80.5 81
8 LAT SPODNIE: 64 KURTKA: 103 83 84
9 LAT SPODNIE: 66.5 KURTKA: 105.5 85.5 87
10 LAT SPODNIE: 69 KURTKA: 108 88 90

Produkt został zmierzony indywidualnie dla Ciebie. Wymiary produktu znajdziesz w przewodniku „Individual Size Guide”.

Materiał

Wodoodporna tkanina

Przewodnik po rozmiarach

Rozmiary i wymiary ciała
RozmiarXSSXS/SMLM/LXLXXL
USA / Kanada242-4686-81012
Wielka Brytania686-8101210-121416
Europa343634-36384038-404244
Australia / Nowa Zelandia686-8101210-121416
Biust (cm)86-8888-9288-9292-9696-10496-104104-108110-114
Talia (cm)62-6466-6862-6870-7274-7670-7678-8282-86
Biodra (cm)88-9090-9490-9494-9898-10298-102102-106108-112

Rozmiary XS-S i M-L odpowiadają kolumnom XS/S i M/L. Produkty w rozmiarze UNI mają jeden uniwersalny rozmiar.

Długości
ProduktStandardoweDługie
Spodnie (cm)100110
Legginsy (cm)9095
Jeansy (cm)8590

Jak się zmierzyć

Biust:
Zmierz pod pachami, wokół najszerszego miejsca biustu, trzymając miarkę poziomo.
Biustonosz:
Zmierz w okolicy biustu.
Talia:
Zmierz wokół naturalnej talii.
Biodra:
Stojąc ze złączonymi stopami, zmierz wokół najszerszego miejsca bioder.
Długość wewnętrzna nogi:
Boso zmierz od wewnętrznej strony uda do podłogi.

Ten przewodnik ma charakter orientacyjny.

Koszyk, 0 produktów

Ładowanie koszyka…

Wybierz rozmiar

Powiadom mnie

Zaloguj się

Twój kraj i język