Przejdź do treści

Dostawa w całej Europie Kup teraz (1 z 3)

0 produktów w koszyku

Menu

Kolekcja zimowa Odkryj produkty

Oferta kończy się 2 listopada 2026.

Damskie spodnie narciarskie żółte Fabbri Bogas

Damskie spodnie narciarskie żółte Fabbri Bogas

Brak opinii
Cena: 362,00 zł

Kolor: Żółty

Rozmiar

  • Dostawa standardowa: 22 zł

    Darmowa przy zamówieniach powyżej 853 zł

    Przewidywana dostawa: 3–5 lis

  • 14 dni na zwrot

    Pierwszy zwrot z każdego zamówienia jest bezpłatny, jeśli wybierzesz voucher

Szczegóły produktu

Spodnie wykonano z najnowszej generacji materiału, który jest lekko oddychający oraz odporny na wiatr i wodę. Składa się z kompaktowej i elastycznej warstwy zewnętrznej, która chroni przed wiatrem, oraz miękkiej warstwy wewnętrznej zapewniającej komfort cieplny.

  • Pomimo dużej gęstości tkaniny materiał pozwala skórze oddychać.
  • Parametry tego materiału są następujące:
  • Wodoodporność - 10000 mm/H2O;
  • Odporność na wilgoć - 3000g/m2/24h;
  • Wielowarstwowy;
  • Oddychający.

Pielęgnacja:

  • Nie suszyć w suszarce bębnowej. Nie nadaje się do suszenia przez obracanie w suszarce bębnowej.
  • Proces prania: RĘCZNE
  • Profesjonalne czyszczenie chemiczne na sucho.
  • Nie wybielać.
  • Prasowanie parą może spowodować nieodwracalne uszkodzenia.

Modelka ma 1,72 m wzrostu, waży 53 kg i nosi rozmiar XS

W zależności od ustawień urządzenia mogą wystąpić niewielkie różnice w odcieniu między rzeczywistymi kolorami produktu/materiałów a kolorami wyświetlanymi na ekranie używanego przez Państwa urządzenia.

ROZMIAR PRODUKTU TALIA BIODRA DŁUGOŚĆ
XS 64 84 111
S 68 88 111
M 72 92 112
L 76 96 112
XL 80 100 113
XXL 84 104 113
XXXL 88 108 114

Przewodnik po rozmiarach

Rozmiary i wymiary ciała
RozmiarXSSXS/SMLM/LXLXXL
USA / Kanada242-4686-81012
Wielka Brytania686-8101210-121416
Europa343634-36384038-404244
Australia / Nowa Zelandia686-8101210-121416
Biust (cm)86-8888-9288-9292-9696-10496-104104-108110-114
Talia (cm)62-6466-6862-6870-7274-7670-7678-8282-86
Biodra (cm)88-9090-9490-9494-9898-10298-102102-106108-112

Rozmiary XS-S i M-L odpowiadają kolumnom XS/S i M/L. Produkty w rozmiarze UNI mają jeden uniwersalny rozmiar.

Długości
ProduktStandardoweDługie
Spodnie (cm)100110
Legginsy (cm)9095
Jeansy (cm)8590

Jak się zmierzyć

Biust:
Zmierz pod pachami, wokół najszerszego miejsca biustu, trzymając miarkę poziomo.
Biustonosz:
Zmierz w okolicy biustu.
Talia:
Zmierz wokół naturalnej talii.
Biodra:
Stojąc ze złączonymi stopami, zmierz wokół najszerszego miejsca bioder.
Długość wewnętrzna nogi:
Boso zmierz od wewnętrznej strony uda do podłogi.

Ten przewodnik ma charakter orientacyjny.

Koszyk, 0 produktów

Ładowanie koszyka…

Wybierz rozmiar

Powiadom mnie

Zaloguj się

Twój kraj i język