Przejdź do treści

Dostawa w całej Europie Kup teraz (1 z 3)

0 produktów w koszyku

Menu

Kolekcja zimowa Odkryj produkty

Oferta kończy się 2 listopada 2026.

[Resigilat] Biały damski pasek Belisma Bogas
78% zniżki

[Resigilat] Biały damski pasek Belisma Bogas

Brak opinii
Cena regularna: 65,00 złCena promocyjna: 14,00 zł

Rabaty zimowe! Ceny już obniżone

Kolor: Biały

Rozmiar

Rozmiar: Gładki

  • Dostawa standardowa: 22 zł

    Darmowa przy zamówieniach powyżej 853 zł

    Przewidywana dostawa: 3–5 lis

  • 14 dni na zwrot

    Pierwszy zwrot z każdego zamówienia jest bezpłatny, jeśli wybierzesz voucher

Szczegóły produktu

⚠️ PRODUKT Z WADĄ – PRZECZYTAJ PRZED ZAKUPEM:
Ten produkt może mieć następujące wady: zaciągnięcie, zarysowanie, brak akcesoriów, drobne plamy...itp.


Klient zostaje wyraźnie poinformowany o tych wadach przed zakupem i wyraża zgodę na zakup produktu ze świadomością ich istnienia.
W związku z tym:
* ✅ Produkt nie może zostać zwrócony i nie jest objęty gwarancją w zakresie wyżej wymienionych wad.
* ✅ Prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni nie ma zastosowania w odniesieniu do wad, o których poinformowano klienta i które zaakceptował.

Biały damski pasek Belisma Bogas to elegancki i uniwersalny dodatek, idealny do uzupełnienia każdej stylizacji. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, pasek doda Twojemu wyglądowi stylu i szyku.

  • Elegancki i uniwersalny design
  • Wysokiej jakości materiał
  • Dodaje stylu i szyku Twojej stylizacji

Niezależnie od tego, czy nosisz go do codziennej, czy eleganckiej stylizacji, biały damski pasek Belisma Bogas to idealny wybór. Nie przegap okazji, by dodać ten dodatek do swojej garderoby!

Przewodnik po rozmiarach

Rozmiary i wymiary ciała
RozmiarXSSXS/SMLM/LXLXXL
USA / Kanada242-4686-81012
Wielka Brytania686-8101210-121416
Europa343634-36384038-404244
Australia / Nowa Zelandia686-8101210-121416
Biust (cm)86-8888-9288-9292-9696-10496-104104-108110-114
Talia (cm)62-6466-6862-6870-7274-7670-7678-8282-86
Biodra (cm)88-9090-9490-9494-9898-10298-102102-106108-112

Rozmiary XS-S i M-L odpowiadają kolumnom XS/S i M/L. Produkty w rozmiarze UNI mają jeden uniwersalny rozmiar.

Długości
ProduktStandardoweDługie
Spodnie (cm)100110
Legginsy (cm)9095
Jeansy (cm)8590

Jak się zmierzyć

Biust:
Zmierz pod pachami, wokół najszerszego miejsca biustu, trzymając miarkę poziomo.
Biustonosz:
Zmierz w okolicy biustu.
Talia:
Zmierz wokół naturalnej talii.
Biodra:
Stojąc ze złączonymi stopami, zmierz wokół najszerszego miejsca bioder.
Długość wewnętrzna nogi:
Boso zmierz od wewnętrznej strony uda do podłogi.

Ten przewodnik ma charakter orientacyjny.

Koszyk, 0 produktów

Ładowanie koszyka…

Wybierz rozmiar

Powiadom mnie

Zaloguj się

Twój kraj i język